Segítő Bankártya program

Mit szólnál hozzá, ha vásárlásaiddal duplán szereznél örömet, és meg segítenél is másokon? 

Egyesületünk is része a MagNet Bank társadalmi szervezeteket támogató kezdeményezének, a Segítő Bankkártya programnak! Ennek keretében bárki, aki rendelkezik MagNetes bankkártyával, egyszerűen támogathat minket a bank pénzével, azaz neki nem kerül semmibe!

Ha Te is a MagNetnél bankolsz, és rendszeresen használod bankkártyád, akkor a támogatáshoz csupán ennyi a teendőd: >lépj be a NetBankodba > Keresd a „Közösségi funkciók” menüpontot > kattints a Segítő Bankkártya programra > végül írd be a keresőbe a szervezetünk nevét, és állíts be minket támogatott szervezetnek.  A vásárlások után így a Bank automatikusan támogatást nyújt részünkre – az adomány összege tehát teljes mértékben a Bankot terheli. 

Csak néhány kattintás, nekünk pedig nagy segítség!

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük